Haberler

Kare Kodu

  • 07.11.2015
  • CTB

    Sayın Üyemiz,

    Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, 15 Haziran 2015'den itibaren uygulanmaya başlanan Karekodlu Çek sisteminin, ticaret hayatını doğrudan ve olumlu yönde etkileyecek, yeni ve çok önemli bir finansal ürün olduğu bildirilmiştir.

   Çeklerin piyasada kullanımını kolaylaştıracak, keşideci ile ilgili piyasaya daha fazla bilgi verecek bu yeni uygulamanın, karekodlu çekle başladığı belirtilmiştir. Sistemin işlemesi açısından, üyelerimizin çalıştıkları ...bankalardan karekodlu çek talep etmelerinin çok büyük önem arz etmektedir. Yine ticaret yaparken üyelerimizin müşterilerinden karekodlu çek talep etmesi sistemin yaygınlaşmasını sağlayacak ve karekodlu çekin kullanımını yaygınlaştırıcaktır.

   Karekodlu çekin tanıtımı ve nasıl kullanılacağına yönelik olarak hazırlanmış olan tanıtım filmine http://www.tobb.org.tr/OdaveBor…/Sayfalar/20151012-Sunum.php adresinden ulaşılabilmektedir.

 

        Siz Değerli Üyelerimizin bilgilerine saygıyla sunulur.

  • Kare Kodu

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç