Haberler

Çankırı Ticaret Borsası TOGG'A Kavuştu

  • 09.10.2023
  • CTB
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) hissedarı olduğu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen yerli ve milli elektrikli otomobil, Çankırı Ticaret Borsası’na hizmet aracı olarak teslim edildi.

Çankırı Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aslan, Ticaret Borsası’na teslim edilen TOGG’un Çankırı'mıza hayırlı olmasını temenni etti.

“ÜLKEMİZİN GURURU TOGG'A KAVUŞTUK”

 Türkiye'nin yerli ve milli gururu olan TOGG'un Oltu rengi 18 TOG 002 plakalı otomobilin Çankırı'mıza Hayırlı olmasını dileyen Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aslan, Türkiye için yapılan her projeye destek verdiklerini söyledi.

Konuyla ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Erdal Aslan şunları söyledi;

‘Yerli ve Milli’ aracımızı Çankırı Ticaret Borsamıza kazandırmaktan gurur duyuyoruz. ’Yüzde yüz’ elektrikli ve ‘akıllı cihaz’ teknolojisiyle üretilen TOGG, Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla, Türk özel sektörün çatı örgütü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde Türkiye’nin her yerinde..
Yerli ve Milli aracımızın yollara çıktığı ilk günde yaşadığımız gurur, Borsamızın hizmet aracı olarak teslim edilmesi ile bir kez daha perçinlenmiş oldu.
Kuruluşumuzdan bu yana kesintisiz hizmet veren, devletin ve milletin emrindeki Çankırı Ticaret Borsası bu tarihi gururu kaçıramazdı. Yerli ve milli gururumuz TOGG’ umuzu teslim aldık.
Gururla ve güvenle kullanacağımız aracımızla ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.
Çankırımıza ve Borsamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.’ dedi.  • Çankırı Ticaret Borsası TOGG'A Kavuştu
  • Çankırı Ticaret Borsası TOGG'A Kavuştu
  • Çankırı Ticaret Borsası TOGG'A Kavuştu

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç