Haberler

ECH-Proje Eğitimi

  • 04.08.2023
  • CTB
Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (Eurochambres) tarafından üye Oda çalışanlarına yönelik "Learning Labs" başlıklı bir proje eğitim paketi hazırlanmıştır.
Söz konusu eğitim ile çok ortaklıklı ve daha çok Brüksel merkezli Erasmus+ benzeri projelerin yazımı ve yönetimi konusunda ulusal ve yerel Oda ve Borsa çalışanlarının beceri ve bilgilerinin artırılması hedeflenmektedir. Eğitim İngilizce dilinde ve çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olup, 3 farklı modül şeklinde verilecektir. Her modül ayrıca ücretlendirilecektir.

Oda ve Borsalarımızın da Erasmus+, Ufuk Avrupa, Dijital Avrupa benzeri çok ortaklıklı, uluslararası projelerden daha fazla faydalanması önem arz etmektedir. Bu minvalde Oda ve  orsalarımızın Proje birimleri çalışanlarının Birlik Programları kapsamındaki projelere yönelmesi için aşağıda detayları verilen Eğitim Programına katılımları faydalı görülmektedir.

Detaylar ekte sunulmuştur.
  • ECH-Proje Eğitimi

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç