Haberler

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

  • 20.04.2023
  • CTB
Bayramlar, insani, vicdani ve dini güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin hissedildiği, toplumun bütün kesimlerinin birbirleriyle barıştığı, dargınlıkların ve küskünlüklerin unutulup, herkesin kaynaştığı, kucaklaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir.
 
Rahmetin, bereketin ve şefaatin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir taraftan Bayram sevincini yaşarken, diğer taraftan Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilimizi etkileyen depremin acısını da tüm millet olarak derinden hissetmekteyiz. Bu vesileyle hayatını kaybeden deprem şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Erdal ASLAN
Yönetim Kurulu Başkanı
  • Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç