Haberler

Başkanımız Erdal ASLAN'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

  • 28.10.2022
  • CTB
29 Ekim 1923, tarihte eşine az rastlanır bir başarının yaşandığı gündür. Yokluğun, işgalin pençesinde var olma mücadelesi veren büyük Türk milleti, sonsuz emekleriyle önce İstiklal Harbi’ni kazanmış ardından Atatürk’ün önderliğinde milletin bağımsızlığını perçinleyen Cumhuriyet’in temellerini atmıştır.
Ve o tarihten itibaren 99 yıldır,  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Türk milletinin karakter ve adetlerine en uygun olan idare, cumhuriyet idaresidir” sözüyle belirttiği gibi bağımsızlığına düşkün milletimizin azim ve kararlılığı sayesinde “Hakimiyet Kayıtsız ve Şartsız Milletin” olmuştur. Büyük fedakarlıkla kurulan, vatandaşı olmaktan gurur duyduğumuz bu devletin vatansever yurttaşları olarak Cumhuriyetin yaydığı aydınlığın, dostluğun, kardeşliğin ışığında ülkemizi her alanda el birliği ile daha da yükseklere taşımak hepimizin görevi olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 99. yılını kutluyorum. Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyetin kurucularının, tüm şehitlerimizin aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyor, kahraman gazilerimize şükran ve minnetlerimi sunuyorum.

Erdal ASLAN
Yönetim Kurulu Başkanı
  • Başkanımız Erdal ASLAN'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç