Haberler

BAŞKANIMIZ SAYIN ERDAL ASLAN'IN DOĞRUYOL GAZETESİNE VERDİĞİ DEMEÇ

  • 12.10.2022
  • CTB

Borsamız hizmet binasında 8 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 10:00 ile 14.00 arasında Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri Seçimi ile Disiplin Kurulu Seçimleri gerçekleşmiş olup 2022-2026 yılları arası Borsamız Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Başkanımız Erdal Aslan ilk demecini Doğruyol Gazetesine verdi.

Çankırı tarım ve hayvancılığında yeni döneminde Çankırı merkez için yeni bir sayfa ile işe koyulduğunu kaydederek, “Allah’ın izniyle yeni dönemde üzerine yoğunlaşacağımız ilk proje Çankırı şehir merkezinde Borsanın varlığını hissettirecek, yönetim olarak bizlerin de imzasını taşıyacak, ticari alanları, satış salonu, modern laboratuvarları ve hizmet binası ile kurulu modern bir üs kurmaktır. Borsa olarak böyle bir planın gerçekleşmesini sağlamak şehrin ticari vizyonunu değiştirecek, meslek gruplarına yönelik bölgesel kümelenmeler ile küçük ticari ve sanayi alanlarının oluşumunun önünü açacaktır.” diye konuştu.

Devamı ve detaylar aşağıdaki ekte paylaşılmıştır.

  • BAŞKANIMIZ SAYIN ERDAL ASLAN'IN DOĞRUYOL GAZETESİNE VERDİĞİ DEMEÇ

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç