Haberler

Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman Protokolü

  • 22.12.2020
  • CTB

Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Erdal ASLAN ile T.C. Ziraat Bankası Çankırı Karatekin Şubesi Müdürü Hasan ACAR arasında, “Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman Protokolü” imzalandı.

Protokol ile birlikte, Ticaret Borsası üyeleri, 540 güne kadar vade, düşük maliyet avantajı, güvenli tahsilat ve temin imkanından faydalanabilecek olup, üyelerimiz ticari mal alım-satım işleri için kolay finansman imkânına kavuşacak.
Projenin ana amacı, tedarikçi ve alıcıların banka üzerinde oluşturulan kapalı devre bir sisteme tanımlanarak, alım-satım işlemlerinin Ziraat Bankası garantörlüğünde gerçekleştirilecek olması; böylece tahsilat konusunda her iki tarafın da riski sıfıra indirilecektir. Söz konusu hizmet ile Ziraat Bankası’nın üye işyeri ve kurumsal kart alt yapısı üzerinden özel fiyatlama ve vade avantajı sunulacak olup alıcı ve satıcılar, kendi nakit akışlarına uygun ödeme takvimi oluşturulabileceklerdir.
Ziraat Bankası tarafından sunulan Bankkart Tedarik Zinciri projesi üyelerimiz için büyük bir avantaj sağlamış olup, tüm üyelerimizi uygun şartlı finansman imkânından yararlanmaya davet ediyoruz. Başta üst kurumumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
  • Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman Protokolü

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç