Haberler

TİCARET BORSASI BAŞKANI OĞUZ AK HUBUBAT ÜRÜNLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ.

  • 30.06.2014
  • CTB

 Çankırı Ticaret Borsası Başkanı Oğuz AK, hasat mevsiminin başlaması nedeniyle arpa ve buğday alımlarını yerinde görmek ve sorunları dinlemek için Kızılırmak İlçesinde incelemelerde bulundu. Özellikle buğday alımlarının yapıldığı buğday pazarını gezen Başkan AK esnaf ve zahirecilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Başkan AK'ın ziyaretine Başkan Yardımcısı Sadullah ERDEM ve Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü DOĞAN eşlik etti.

Başkan AK ve heyetinin ziyareti dolayısıyla memnuniyetlerini belirten Kızılırmaklı esnaf, özellikle bu sezonda kendilerinin ziyaretinin çok anlamlı olduğunu belirterek Başkan AK'a teşekkürlerini ilettiler.

Ticaret Borsası Başkanı Sayın Oğuz AK ise Zahirecilere ve esnafa yaptığı konuşmada" Çankırı'mızın en önemli geçim ve gelir kaynağı tarımdır. Şu anda buğday hasadı İlimizde, ilk olarak Kızılırmak İlçemizde başladı. Rekoltenin 100-150 kg. olmasıyla biraz düşük olduğu bu yıla rağmen buğdaylarımız kaliteli oldu. Arpa için ise 70-100 kg rekolte ile takip etmektedir. Yeni harman sezonunun üreticilere, tüccarlara, sanayicilere, borsaya ve milletimize hayırlı olmasını dilerim.” Diyerek sözlerini tamamladı.

  • TİCARET BORSASI BAŞKANI OĞUZ AK HUBUBAT ÜRÜNLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ.

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç