Haberler

TOBB-MEB PROTOKOL YÜRÜTME KURUL TOPLANTISI

  • 26.02.2020
  • CTB
   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından imzalanan protokol gereği oluşturulan “Protokol Yürütme Kurulu (PYK)” dördüncü toplantısını Çankırı Ticaret Borsası toplantı salonunda gerçekleştirdi.
   Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Erdal ASLAN, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten, kurul üyeleri: Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Şube Müdürü Tuncay Kayapınar, Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Karabasmaz, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Fehmi Bölükbaşı ve Nazmi Babaoğlu katıldı.
   Yönetim Kurulu Başkanımız Erdal ASLAN, “Meslek liselerine karşı olumsuz tablo tersine dönmeye başladı, meslek liselerinin tercih sebebi olmasına yönelik yapılacak çalışmalarla eğitim seviyesi ve öğrencilerin genel durumu nitelik kazanır hale gelecek. Sivil toplum kurumlarının başında gelen TOBB ile yapılan bu protokol ve bu proje kapsamında yürütülen fiili çalışmalarla ilimiz ve ülkemiz adına mesleki anlamda nitelikli insanlar yetiştirilmiş olacaktır” şeklinde ifadelerde bulundu.
 
  • TOBB-MEB PROTOKOL YÜRÜTME KURUL TOPLANTISI
  • TOBB-MEB PROTOKOL YÜRÜTME KURUL TOPLANTISI

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç