Haberler

VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ

  • 26.02.2020
  • CTB

   Vergi Haftası dolayısıyla Çankırı Defterdarı Ahmet Seçim GÜLDOĞAN ve beraberindeki heyet, borsamızı ziyarette bulundu.

   Yönetim Kurulu Başkanımız Erdal ASLAN, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Mustafa Berç TOPAL ve Genel Sekreterimiz Canan Ceylan’ın nezaretinde gerçekleşen ziyarette, Defterdar GÜLDOĞAN, Vergi Haftasının öneminden bahsederek, yapılan çalışmaları dile getirdi. GÜLDOĞAN, kayıt dışı ekonominin azaltılması kapsamında Ticaret Borsası’nın ilimizdeki önemine değindi ve Borsanın faaliyetlerinde ve borsa üyeleri için gerekli çalışmalarda Defterdarlık olarak üzerlerine düşen görevlere hazır olduğunu ifade etti.

   Yönetim Kurulu Başkanı Erdal ASLAN, Defterdar GÜLDOĞAN ve beraberindeki heyetin vergi haftasını kutlayarak, Vergi vermenin kutsal bir görev olduğuna vurgu yaptı, borsamızın faaliyet alanlarından bahsederek, Çankırı’da tarım hayvancılık alanında yapılan çalışmalar ve projeleri hakkında bilgi verdi.

   Yönetim Kurulu Başkanı Erdal ASLAN, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Defterdarı Ahmet Seçim GÜLDOĞAN’a teşekkür etti.

  • VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ
  • VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ
  • VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç