Haberler

BAŞKANIN KURBAN BAYRAM MESAJI

  • 11.08.2019
  • CTB

   Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal ASLAN, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

   Başkan Aslan mesajında;  “Yardımlaşma ve dayanışma duygularının en çok yaşandığı günlerden; bir bayram gününü, bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin sevincini yaşamaktayız. Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Sevginin, vefanın, sadakatin, fedakârlığın simgesidir. Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya etmeliyiz. Bu günler, aynı zamanda Hac ibadetinin ifa edildiği; dilleri, ırkları, tenleri, renkleri, kültürleri ve coğrafyaları farklı milyonlarca Müslümanın, Arafat meydanında, dualar eşliğinde, müstesna bir kardeşlik manzarası sergilediği günlerdir. Selamlaşarak, kucaklaşarak, kurbanlarımızı paylaşarak, ikramda bulunarak bayram sevincini çoğaltmalıyız.

   Bu duygu ve düşüncelerle, kurbanlarımızın Allah katında makbul olmasını diliyor, Tüm İslam âleminin Kurban Bayramını kutluyorum.” dedi .

  • BAŞKANIN KURBAN BAYRAM MESAJI

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç