HtmlIcerik

ÇANKIRI TİCARET BORSASI KIZILIRMAK HİZMET BİNASI VE SATIŞ SALONU

Bölge ve yöre insanının kalkınmasına destek olmak, rekabet gücünün arttırılmasını sağlamak yoluyla kurumsal kapasitelerini, sektörel donanımlarını artırmak ve katma değerli üretim yapan girişimciler oluşturmak için Kızılırmak İlçesi merkezinde bulunan, 401,8m²’lik 357 Ada 1 Parsel üzerine toplamda iki kat 803,6m² olmak üzere Çankırı Ticaret Borsası Kızılırmak Hizmet Binası tamamlanmıştır ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Modern borsa merkezi ile bölge insanımızın rekabet gücünü arttırmak, katma değerli ürün üretimi sağlamak ve kalkınmalarına destek olmak için üretici ve tüccarlar bir araya getirilecek; teknolojik ortamda ürünlerini kolaylıkla satabilecekleri içerisinde Elektronik Satış Salonu da bulunan Çankırı Ticaret Borsası Kızılırmak Hizmet Binası ilçemize kazandırılmıştır.

Kızılırmak Borsa Merkezinde bulunan elektronik satış salonu ile analizi yapılmış ürünler satış salonlarına yönlendirilerek dijital ekranda alıcılara sunulmaktadır. Kalitesi tarafsız ve güvenilir bir kurum tarafından belirlenen ürünler teknolojik donanıma sahip salonlarda bant sistemleri ile alıcılara sunulmaktadır. Ürünler teklif verme usulünde gönül rahatlığı ile satın alınmaktadır. Satışı gerçekleştirilen ürünlerin özellikleri, miktarları ve fiyatları anlık olarak dijital ekranlarda ve web sitesinde yer almaktadır. Böylelikle satış işlemlerine hız ve standart getirilmiştir. Alıcı ve satıcıların objektif şekilde bir araya getirilmesi, ürünlere doğru fiyat belirlemesi sayesinde değer kaybı yaşanmadan alım satım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Çankırı Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç